top of page

Sektörler

Şirketimiz, her sektörün kendine özgü ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirebilecek geniş teknik bilgi birikimine ve esnek üretim yeteneklerine sahiptir. Müşterilerimizin memnuniyeti ve başarısı için sürekli olarak yenilikçi yaklaşımlara ve yüksek kaliteli üretim standartlarına odaklanıyoruz.

Mekanik

Firmamız kurulduğu günden bu yana; uzman kadrosu ve üretimde ileri teknoloji yatırımlarıyla yüksek hassasiyet ve yüksek kalite talep edilen talaşlı imalat projelerini başarıyla gerçekleştirmektedir.

Hidromekanik alanındaki başarımızla birlikte; 140 yıllık bir Fransız Firması olan QUIRI S.A. ile GAGE ortak olmuş; iki firmanın hidromekanik alanındaki bilgi ve tecrübesiyle güzel bir sinerji ortaya çıkmıştır.

GAGE Hidromekanik, müşteri beklentileri doğrultusunda, kalitesinden asla ödün vermeden gerçekleştirdiği üretimlerinde "0" hata hedefi ile ürünlerini sunmakta ve rekabetçi fiyatları ile yurt dışı pazarlarda tercih edilen bir çözüm ortağı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

mekanik

Havacılık

Firmamız 2010 yılında Havacılık Endüstrisine yönelik parça üretimi kararı almış ve yatırımlarımız 2011 yılında tamamlanmıştır. GAGE; parça üretimindeki bilgi birikimi, tecrübesi ve yüksek kalite anlayışıyla bu alanda yeni projeler geliştirmeye ve üretmeye devam etmektedir.

GAGE olarak Havacılık Endüstrisine yönelik: yapısal parçalar, alt parçalar, uçak koltuk ve kabin içi parça üretimlerimiz devam etmekte ve firmamız, dünyanın çeşitli bölgelerindeki müşterilerinin ihtiyaçlarını güvenilir bir çözüm ortağı olarak karşılamaktadır.

havacılık

Raylı Sistemler

Firmamız 2006 yılında Raylı Sistemler Endüstrisine yönelik parça üretimi kararı almış ve yatırımlarımız 2007 yılında tamamlanmıştır. Aynı yıl dünyanın en büyük raylı sistem üreticisi firmanın tedarikçisi olan GAGE; üretimdeki bilgi birikimi, tecrübesi ve yüksek kalite anlayışıyla bu alanda yeni projeler geliştirmeye ve üretmeye devam etmektedir.

GAGE olarak Raylı Sistemler Endüstrisine yönelik: yüksek emniyetli fren parçaları ve hızlı trenler için motor parçaları üretimlerimiz devam etmekte ve ürettiğimiz parçalar dünyanın birçok ülkesine sevk edilmektedir.

raylı sistemler,tren
bottom of page