top of page

Hakkımızda

Kurulduğu günden itibaren Hidromekanik, Raylı Sistemler ve Havacılık Endüstrilerine nitelikli iş gücü ve modern makine parkı ile hizmet veren firmamız, sektöründe ve bölgesinde aranan bir firma olmak için kalite anlayışıyla kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Cumhuriyetimizin 100. yılında Türkiye'nin en büyük 1000 ihracatçı firması arasında yer almayı hedefliyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yoğunlaştırıyoruz.

image1.webp

Vizyon

Sektör şartlarına uygun, istenilen kalitede ve hızlı üretim yapan, herkese saygılı, uyumlu bir ekip ile maliyet odaklı bir anlayışı ilke edinmiş, değişime ayak uyduran, sağlıklı büyüyen bir şirket olmaktır.

Misyon

Misyonumuz, talaşlı imalat sektöründe müşterilerimizin taleplerini karşılayan, beklentilerin üzerinde kalite standartları ile hem yurt içi hem de uluslararası pazarda tercih edilen ve güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır.

Politilar

Kalite politikası;
Havacılık, hızlı tren, talaşlı imalat ve diğer sektörlerde daha kaliteli ve üretim kabiliyetine sahip, çalışanlarını en değerli varlıkları olarak gören, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, sürekli gelişen ve üretim kabiliyeti olan, uluslararası alanda kabul gören ve tercih edilen bir şirket olmak bizim için önemlidir. uygulanabilir kalite koşullarını taahhüt eder.
Çevre Politikası;
Hammadde seçiminden başlayarak üretim faaliyetlerimizin her aşamasında çevre ilke ve hedeflerimize ulaşmak için gerekli teknik, mali ve insan kaynaklarını sağlayan etkin bir Çevre Yönetim Sistemine sahibiz.
İş Güvenliği Politikası;
GAGE'de iş güvenliği en önemli unsurdur. Amacımız çalışanlarımızı iş kazaları ve meslek hastalıklarına karşı korumaktır. İş güvenliği kültürümüzün çalışanlarımız tarafından benimsenmesi ve uygulanması bizim için önemlidir. İş güvenliği kapsamında sadece çalışanlarımızın değil, ziyaretçilerimizin de ziyaretlerini uygun şartlarda tamamlaması sağlanmaktadır. Gerekli önlemler alındığı takdirde önlenemeyecek iş kazası yoktur.

bottom of page